ARAMA
ONLINE İŞLEMLER
SETCARD'A KATIL

HAKKIMIZDA

SETCARD Türkiye’nin Yemek Kartı!

Set Kurumsal Hizmetler A.Ş olarak, 2001 yılından bu yana verimliliği merkez alan yönetim anlayışımızın ve 200’ü aşkın çalışanımızdan oluşan dinamik insan kaynağımızın desteğiyle yemek kartı sektöründe, yüksek marka kalitesi yaşatıyoruz.

Yemek kuponlarıyla başlayan hizmetlerimiz, akıllı kart sistemine geçiş yaptığımız 2005 yılında, Türkiye’deki personel yemek hakkını, elektronik ödeme sistemi aracılığıyla organize eden bir yapı haline dönüşmemiz neticesinde ivme kazandı.

Kart sayımızı %30 oranında arttırdığımız 2008 yılına geldiğimizde, yemek kartı sektöründe ciddi bir büyüme yakalamayı başardık.

‘Türkiye’nin Yemek Kartı SETCARD’ sloganıyla ilerlemeye devam ettiğimiz 2009 yılında, ürün çeşitliliğimizi arttırarak, iş ortaklarımıza ve anlaşmalı olduğumuz üye iş yerlerine hem sektöre kattığımız yeniliklerimizle hem de hayatı kolaylaştıran seçeneklerimizle hizmet etmeye devam ettik.

2010 yılında ‘SETPARA’ ismini vermiş olduğumuz avantaj sistemimiz bizlere, çalışanlar tarafından en çok tercih edilen yemek kartı olmanın mutluluğunu yaşattı.

Sektörün Türkiye’deki en güçlü yerli yemek kartı olmanın üzerimize yüklediği sorumluluk ile modern dünyayı şekillendiren pratik keşiflerin öncülüğünü üstlenerek, ürün çeşitliliğimizi; Hediye Kart, Setcard Yakıt, Turnike Sistemleri, Kampüs, Temassız Kart Özelliği ve Setcard Mobil ile zenginleştirdik.

Verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra Spectra POS Cihazlarının Türkiye distribütörü olarak, sektörde POS ve kart alt yapısını kendi oluşturan tek firma olmak bizleri gururlandırıyor.

Hedeflerimiz

  • Müşterilerimize artı değer katan, yenilikçi hizmet anlayışımız ile iş hayatını ve yaşamı kolaylaştıran kurumsal çözümler sunmak.
  • Müşteri ve üye kuruluşlarımıza sunduğumuz hizmetler ile yemek kartı sektöründeki öncülüğümüzü sürdürmek.

Kalite Politikamız

Personel Yemek Sistemleri konusunda müşteri memnuniyetini ilke edinerek, yasal mevzuat ve şartlara uygun projeleri gerçekleştirmek ve en iyi hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda iklim değişikliği ile ilgili riskleri de değerlendirerek, çevresel sürdürülebilirlik ilkesini benimsemekteyiz.

Çalışanlarımızın sürekli eğitimlerle aidiyetini ve motivasyonunu arttırmak, teknolojik gelişmeleri firmamıza entegre ederek sektörün öncüsü olmak politikamızdır. Bu süreçte, çalışanlarımıza iklim değişikliği ile ilgili farkındalık artırıcı eğitimler de sunmaktayız.

Uluslararası kalite standartlarını şirketimizde uygulayarak sistemimizi sürekli iyileştirmek şirketimizin politikasıdır. Bu çerçevede, çevresel performansımızı izleyerek ve değerlendirerek sürekli iyileştirmeye odaklanmaktayız.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz müşteri ve üye kuruluşlarımıza artı değer katarak Türkiye'nin en saygın hizmet şirketi olmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı, geleceği hedefleyen şirket politikaları ve sürekli değişim ve gelişim üzerine kurulu stratejik planlar ile iş hayatını ve yaşamı kolaylaştıran kurumsal çözümler sunmak.

KULLANIM NOKTALARI