ARAMA
ONLINE İŞLEMLER
SETCARD'A KATIL

PİKART TEKNOLOJİ

Pikart, 2014 yılında bilişim ve teknoloji alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup ödeme sistemleri,POS terminalleri, uygulama geliştirme, saha hizmetleri, iletişim hizmetleri, akıllı kart uygulamaları ve fiberoptik konularında uzmanlaşmıştır. Ödeme sistemleri konusunda hizmet veren firmamız, uzman yazılım ekibi ve müşteri ihtiyaçları için ithal ettiği;

  • POS terminalleri
  • Akıllı Kartlar
  • Yazılım
  • Saha&İletişim,
  • Alytapı Hizmetleri ve diğer donanım ürünleri ile Türkiye'nin saygın firmalarına hizmet vermektedir.

Spectra Poslarının Türkiye temsilcisidir.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek yasal mevzuat ve şartlara uygun projeler gerçekleştirmek ve en iyi hizmeti vermek;

çalışanlarımızın sürekli eğitimlerle aidiyetini ve motivasyonunu artırmak;teknolojik gelişmeleri firmamıza entegre ederek sektörün öncüsü olmak;

uluslararası kalite standartlarını şirketimizde uygulayarak sistemimizi sürekli iyileştirme kazanımını sağlamak şirketimizin politikasıdır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz müşteri ve üye kuruluşlarımıza artı değer katmak;

kurumsal çizgimizi koruyarak müşterilerimize çağdaş, etkin, kullanışlı ve katma değer oluşturan çözüm ve hizmetler sunmak.

Bu hizmetlerimizi proje ve uygulama aşamalarında aynı kalite düzeyinde tutmak, kusursuz müşteri memnuniyeti ve desteğini sağlamak. Türkiye'nin en saygın hizmet şirketi olmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı; geleceği hedefleyen şirket politikaları; sürekli değişim ve gelişim üzerine kurulu stratejik planlar yapmak; iş hayatını ve yaşamı kolaylaştıran kurumsal çözümler sunmak.

KULLANIM NOKTALARI