ARAMA
ONLINE İŞLEMLER
SETCARD'A KATIL
KAMPANYALAR
Bilgilendirme! Bu kampanyanın süresi 31.10.2019 tarihi itibariyle dolmuştur.

Setcard Kullanıcılarına Özel, Samsung Galaxy Note10 |10+ fırsatı! Üstelik 1000 TL hediye çeki ile!

Samsung Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+ Kampanyası

Kampanya, Setcard kullanıcılarının 15 Ekim–31 Ekim 2019 (23:59) tarihleri arasında Samsung Online mağaza (www.shop.samsung.com.tr websitesi) üzerinden üye olarak satın alacakları Samsung Galaxy Note10 (N970F), Galaxy Note10+(N975F) “Ürün/ler” için geçerlidir.

Katılımcılar, Kampanya’nın geçerli olduğu tarihler arasında, www.shop.samsung.com.tr websitesine üye olmak sureti ile Kampanyaya dahil ürünlerden birini satın almaları gerekmektedir. İlgili satın alıma ilişkin fatura teslim alındıktan sonra Katılımcı, www.s-puan.com adresine girerek üye olmak sureti ile ilgili fatura görselini ve fatura bilgileri ile Setcard’ının son 12 hanesini portale girmesi gerekmektedir. Katılımcı tarafından bu bilgileri girildikten sonra 7 (yedi) iş günü sonunda www.s-puan.com web sitesinde kulanılmak üzere satın alınan Ürün fiyatının %10’u tutarında para puan Katilimci’nın www.s-puan.com’da yer alan hesabına yine www.s-puan.com’da kullanılmak üzere yüklenecektir.

Herbir kullanıcı sadece 1 adet kampanya Ürünü için para puan kampanyasından yararlanabilir. Müşteri, faturada yer alacak bilgilerini ve adres bilgilerini doğru ve eksiksiz vermekle yükümlüdür, satıcı firmalar para puan kampanyasından yararlanamaz.

Tüketicilerin kampanyaya konu Microsoft One Drive 1000 GB depolama alanı (Stok Adeti : 200 ) hediyelerinden faydalanabilmesi için ürünü kampanya geçerlilik tarihleri arasında satın aldıktan sonra en geç 30.10.2019 tarihine kadar 0212 336 03 50 numaralı Kurumsal Çözümler hattı üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Stoğu tükenen hediye ürün olması halinde müşteriler ilgili hediye(ler)den faydalanamayacak olup kampanyanın mevcut diğer faydalarından faydalanmaya devam edebilecektir.

Kampanya hakkında sorularınız için 0212 336 03 50 Samsung Kurumsal Çözümler Merkezi'ni arayabilirsiniz. Kampanya, işbu metinde bahsedilen Kampanyalar dışında diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

 

Samsung Online Mağaza’ya Özel 1.750-TL Değerindeki Hediye Çeki Kampanyası:

Katılımcı, Setcard kampanyasına ek olarak Ürün’ü Samsung Online Mağaza’dan 31 Ekim 2019 tarihine kadar satın alması halinde, işbu kampanyadan da faydalanabilecektir.30/09/2019 tarihinden sonra Ürün’ün satın alınması halinde, Katlımcı işbu Hediye Çeki Kampanyasından faylanamaz. 1.750-TL değerinde Hediye Çeki Kampanyası, shop.samsung.com/tr’ de (“Samsung Online Mağaza”) Samsung Galaxy Note10 (SM-N970F), Samsung Galaxy Note10+ (SM-N975F) modellerinin alımında shop.samsung.com/tr/Galaxy-Note10 sayfası üzerinden “Hediye Çeki” promosyonu seçilerek tamamlanan siparişlerde geçerlidir, stok adeti : 600

Hediye çeki kodları, yukarıda belirtilen adresten “Hediye Çeki” promosyonunu seçerek Samsung Online Mağaza üzerinden yukarıda belirtilen Note10 serisi ürünlerden birini satın alan tüketicilerin hesabına 20 Kasım 2019 tarihinde tanımlanacak olup ilgili kodlar, tüketicilere kampanya dahili ürünü satın alırken bildirdikleri telefon numarasına SMS yoluyla iletilecektir.

Hediye çekleri 30 Kasım 2019 (23.59) tarihine kadar geçerli olacaktır. Hediye çeklerinin kullanılabilmesi için bir alışveriş alt limiti bulunmamaktadır. Hediye çekleri Samsung Online Mağaza’da yer alan tüm ürünlerde kullanılabilecektir. Hediye çeki sadece Samsung Online Mağaza’nın yukarıda yer alan adresinde geçerli olup Online Mağaza’daki ürünler stoklarla sınırlıdır.

Her bir hediye çeki kodu tek seferlik alışverişte geçerli olup, hediye çeki kodu shop.samsung.com/tr web-sitesinde Sepetim ekranındaki “Premium Hizmet Kodu” alanına girilerek kullanılacaktır.

Her bir hediye çeki kodu kullanımında miktar bölünemez; hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez; başka kampanyalarla veya başka hediye çekleri ile birleştirilemez. Seçilen ürün bedeli hediye çeki tutarından düşükse, kalan tutarın iadesi talep edilemez; kalan tutar için tüketici hakkından vazgeçmiş sayılır.

Samsung Online Mağaza’dan, satın alınan veya hediye çeki kullanılarak alınan ürünlerin teslimatı tüketici tarafından belirtilen posta adresine kargo ile yapılacaktır; Samsung adres bilgilerinin eksik/hatalı olması durumunda sorumlu değildir.

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda tüketici bu kampanya sebebiyle kazandığı hediye çekini de iade etmiş sayılır ve yeniden tanımlama yapılamaz.

Hediye çekinin kullanıldığı ürünler için düzenlenecek fatura hediye çeki tutarı kadar eksik düzenlenecektir.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsung.com/tr web sitesindedir.

Ortak Hükümler:

  • Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı/hakları iade edecektir. 
  • Ürün teslimatları satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Başvuru sırasındaki Satın alımlarda hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Samsung’un dahli bulunmamaktadır.
  • Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
  • Samsung Online Mağaza’dan yapılacak alışverişlerde Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.
  • Samsung çalışanları Kampanya’dan faydalanamaz.
  • Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.
  • Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)
  • Kurumsal satın alımlar kampanya dışındadır. Kampanyadan bir kullanıcı sadece bir kez yararlanabilir.
  • Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.
KULLANIM NOKTALARI