ARAMA
ONLINE İŞLEMLER
SETCARD'A KATIL
SETCARD YEMEK KARTI

SETCARD YEMEK KARTI

Setcard Yemek Kartı, kurumlara ve çalışanlara ayrıcalıklı bir dünyanın kapısını açıyor. Nitelikli üye ağıyla en çok tercih edilen restoran, cafe, pastane ve marketler ile kullanıcıları bir araya getiren Setcard hem çalışanlar hem de işletmeler için en çok kazandıran yemek kartı olma özelliğini koruyor. Kendine ait POS altyapısı ile akıllı kart teknolojisini birleştiren Setcard; %100 vergi ve prim avantajı sağlayarak yemek maliyetlerini azaltırken, ‘Personel Yemek Sosyal Hakkı’ konusunda esnek çözümler sunuyor.

81 ilde, 60.000'den fazla noktada, tek yemek kartıyla birbirinden cazip avantaj ve ödüllendirme hizmetleriyle buluşan kullanıcılarımız, mobil ödeme özelliği sayesinde kart taşıma zorunluluğu olmadan, elektronik ödeme sisteminin sunduğu kolaylıklardan faydalanıyorlar.

“Türkiye’nin Yemek Kartı" sloganının altını dolduran sektörün en güçlü yerli yemek kartı firması Setcard, iş ortaklarının duyduğu memnuniyetten aldığı motivasyonla, her geçen gün büyümeye ve yeniliklerle güçlenmeye devam ediyor.

Yemek Kartı

SETCARD'IN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz.

GÖNDER
VERGİ AVANTAJI HESAPLA
AYLIK SETCARD SİSTEM AVANTAJI
39.213,43 TL
YILLIK SETCARD SİSTEM AVANTAJI
470.561,12 TL
Nerede Kullanabilirim? NEREDE KULLANILABİLİR?

Kullanım noktaları, mobil uygulama üzerinden cihazınızın konumunuza göre yakından uzağa doğru sıralanır. Bu sayede size en uygun Setpara üye iş yerini kolayca görebilirsiniz.

DAHA FAZLASI
Setpara SETPARA İLE HARCADIKÇA KAZAN!

Kazanım için Setcard ile Setpara anlaşması bulunan üye iş yerlerinden, harcama yapmak yeterlidir. Yapılacak işlemlerden, üye işletmeler ile Setcard’ın belirlemiş olduğu baremler üzerinden, anında %10 oranında kazanım sağlanır.

DAHA FAZLASI
KULLANIM NOKTALARI