ARAMA
ONLINE İŞLEMLER
SETCARD'A KATIL
SETPARA

SETPARA NEDİR?

“Setcard ’la harca, harcadıkça kazan!” sloganıyla kullanıcılarının hayatına giren Setpara, tüm Türkiye'deki Setcard kullanıcılarının artı kazanımlar elde etmesini sağlamak için oluşturulan bir avantaj sistemidir.

Anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan harcamalar sonucunda sahip olunan kazanımların, kart bakiyesine anında TL olarak yüklendiği Setpara hizmeti, Setcard’ı diğer yemek kartlarından ayıran en ayrıcalıklı özelliklerin başında geliyor.

Setcard Mobil uygulaması üzerinden anlık olarak Türkiye genelindeki binlerce indirimli Setpara noktalarına ulaşabilirsiniz.

Setcard Mobil Android Setcard Mobil IOS
Setpara

NASIL KAZANILIR?

Kazanım için Setcard ile Setpara anlaşması bulunan üye iş yerlerinden, harcama yapmak yeterlidir. Yapılacak işlemlerden, üye işletmeler ile Setcard’ın belirlemiş olduğu baremler üzerinden, anında %10 oranında kazanım sağlanır.

SETPARA NASIL KULLANILIR?

Kazanılan Setpara’lar anında harcamaya hazır olarak, karta tanımlanır ve mevcut bakiyeye eklenir. Hiçbir üyelik ve aktivasyon işlemine gerek olmaksızın kazanılan Setpara’lar aynı gün içerisinde karta yüklenir ve restoran, market benzeri Setcard anlaşmalı tüm üye iş yerlerinde kullanılabilir.

SETPARA TUTARI NASIL TAKİP EDİLİR?

Kazanılan Setpara’lar, harcama slipleri ve mobil uygulama üzerinden takip edilebilir. Güncel bakiyeye direkt eklendiği için mobil uygulama içerisinde bakiye alanında görünen Setpara tutarı, bilgilendirme amaçlı olarak, yıl içerisinde kazanılan toplam Setpara tutarını gösterir.

SETPARA NOKTALARINI NASIL GÖREBİLİRİM?

Setpara noktaları, mobil uygulama üzerinden cihazınızın konumuna göre yakından uzağa doğru sıralanır. Bu sayede size en uygun Setpara üye iş yerlerini kolayca görebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz.

GÖNDER
KULLANIM NOKTALARI