İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

*   Çalışana değer vermek, çalışanların fikirlerini dile getirebileceği etkin bir iletişim ortamı sağlamak.

*  Yenilikleri takip etmek ve her zaman daha iyi bir hizmet anlayışı için değişime açık olmak, kurum değerlerine ve kültürüne uyumlu bir şekilde mevcut insan kaynağını en verimli şekilde kullanabilmek.

Temel hedefimiz

Temel hedefimiz; etkin iletişim kurabilen, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme yeteneğine sahip,  çözüm odaklı, yenilikleri takip eden, zamanını iyi yönetebilen, başarıyı temel alan adayları bünyemize katabilmektir.

İşe Alım Süreci

*  İşe alım süreçlerimizde açık pozisyonlar için kariyer portalları ve bireysel elektronik yazışma adresimiz olan  ik@setcard.com.tr  üzerinden gelen başvurular değerlendirilerek, adaylar ön görüşmeye davet edilmektedir. İş görüşmelerinde temel yetkinlikler ve pozisyona özgü yetkinlikler esas alınır.

*  Ön görüşme sonucunda uygun görülen adaylar ilgili yöneticiler ile görüştürülür. Süreci başarı ile tamamlayan adayların referans araştırması ve ücret çalışmaları sonrasında iş teklifi yapılır.

*  İşe adaptasyon sürecinin hızlandırılması amacıyla yeni başlayan personele oryantasyon ve çalışacağı departmana ve göreve göre gerekli eğitimleri verilir.

Setcard’ta Kariyer

  • Setcard’ta ilgili yöneticinin veya çalışanın talebi ile dikey ya da yatay yönde kariyer olanakları bulunmaktadır. Bir üst göreve geçebilmek için, o görev tanımının gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliğe sahip olmak gerekir.

Açık pozisyonlarımız için sizi değerlendirebilmemiz amacıyla aşağıdaki e-posta adresine CV’nizi gönderebilirsiniz.

ik@setcard.com.tr