SETCARD’la harca, harcadıkça kazan!

SETPARA Nedir?

SETPARA,Tüm Türkiye’de Setcard kullanıcılarının artı kazanımlar yapmasını sağlamak için oluşturulan, harcadıkça kazandıran ve kazanımların kart bakiyesine anında TL olarak yüklendiği bir avantaj sistemidir.

Nasıl Kazanılır?

Kazanım için; SETCARD ile Setpara anlaşması bulunan üye işyerlerinden harcama yapmak yeterlidir. Yapılacak işlemlerden, üye işletmeyle Setcard’ın belirlemiş olduğu baremler üzerinden, %10 oranında kazanım sağlanır. Örneğin; aynı ay içerisinde 50 TL kullanıma 5 TL, 60TL kullanıma 6TL kartınıza geri yüklenecektir.

Nasıl Kullanılır?

Kazanılan SETPARA’lar anında harcamaya hazır olarak kartınıza tanımlanır ve mevcut bakiyenize eklenir. Hiçbir üyelik ve aktivasyon işlemine gerek olmaksızın kazanılan SETPARA’lar aynı gün içerisinde kartınıza yüklenir ve anlaşmalı tüm üye işyerlerinde(restaurant ya da market) kullanılır.

Nasıl Takip Edilir?

Kazanılan Setpara’lar, harcama slipleri ya da mobil uygulama üzerinden takip edilebilir. Güncel bakiyeye direkt eklendiği için mobil uygulama içerisinde görünen Setpara bakiye alanı bilgilendirme amaçlı yıl içerisinde kazanılan toplam Setpara tutarlarınızı göstermektedir.

SETPARA Noktalarını nasıl görebilirim?

Setpara noktaları, mobil uygulama üzerinden cihazınızın konumuna göre; yakından uzağa sıralı bir şekilde görüntülenebilir.

Talep edilen ürün:

Yemek KartıHediye KartıKonaklamaSosyal Yardım Kartı
Firma adı:
Kart Kullanacak Personel Sayısı:
Toplam Personel Sayısı:
Yetkili Kişi:
Telefon Numarası
Adres :
İl :
İlçe:
Epostanız (gerekli) :
Mevcut sisteminizde yemek ihtiyaçlarınızı ne şekilde karşılıyorsunuz?
CateringYemek KartıNakit

SETCARD’lı Olun