Sıkça Sorulan Sorular

Yüklenen Bakiyemi kullanabilmem için yeniden bir yükleme işlemi yapmam gerekir mi?


Setcard, kullanıcılarına online sistem üzerinden hizmet verdiği için herhangi bir ek yükleme işlemine gerek duymadan kartınıza yüklenen bakiyeyi kullanabilirsiniz.

Kurumsal Yükleme işlemi ne kadar sürede yapılır?


Mesai saatleri içerisinde gönderilen siparişler için gün içinde, mesai saatleri dışında gönderilen siparişler için bir sonraki iş gününde yükleme işlemi yapılmaktadır. Bir sonraki ay için gönderilen yüklemeler, siparişini gönderdiğiniz ay içinde ve belirttiğiniz tarihte yapılmaktadır.

Yükleme işlemi ne kadar sürede yapılır?


Mesai saatleri içerisinde gönderilen siparişler için gün içinde, mesai saatleri dışında gönderilen siparişler için bir sonraki iş gününde yükleme işlemi yapılmaktadır. Bir sonraki ay için gönderilen yüklemeler , siparişini gönderdiğiniz ay içinde ve belirttiğiniz tarihte yapılmaktadır.

Hatalı ve kayıp kartlar için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?


Çalıştığınız kurum yetkilinize bilgi verebilir, 444 0 351 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir ya da IOS android Mobil uygulamamız SETCARD Nerede uygulaması üzerinden kartınızı kapatabilirsiniz. Bu işlemle birlikte kartınızdaki bakiyeniz güvence altına alınır. Yeni kart talebi için mutlaka çalıştığınız firma yetkilisinden destek alınması gerekmektedir. Yeni kart talebiniz tarafımıza ulaştığında; güncel bakiyeniz ile beraber size en kısa sürede ulaştırılacaktır. Kayıp kart işlemlerinde kart ücreti alınmaktadır.*

Siparişlerimiz her ay otomatik olarak yüklenir mi yoksa her ay sipariş göndermemiz gerekir mi?


Talimatınız doğrultusunda her ay istediğiniz tarihte yükleme talepleriniz otomatik olarak işlem alınır.

Yeni basılan kartların teslimat süresi ne kadardır?


Yeni basılan kartlar bildirildiği tarihten sonra 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

İşten ayrılan personellerimiz için ne yapmamız gerekiyor?


İşten ayrılan personel, bakiyeyi hak etmiş ise kart kendisinde kalır, içindeki bakiyeyi kullandıktan sonra kart iptal edilir. İşten ayrılan personel, bakiyeyi hak etmemiş ise kart kendisinden alınır ve iptal ettirilir. Kartın içinde kalan bakiyeye iade faturası kesilir ya da mahsup işlemi yapılır.

Setcard üyesi olmayan işletmeler için yapılan üyelik talepleri ne kadar zaman içinde sonuçlanır?


Üye İlişkileri Departmanımıza gelen üyelik talepleri anında değerlendirilmeye alınıp, uygun bulunanlar ortalama 5 iş günü içerisinde pos kurulumu gerçekleştirilerek Setcard üye ağına dahil edilir.

Kartımı nerelerde kullanabilirim?


Web üzerinden kart kullanım noktalarına ulaşmak için lütfen tıklayınız Ayrıca IOS ve Android uygulamamız SETCARD Nerede üzeriden kart kullanım noktalarına ulaşmak için uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.

SETPARA Nedir?


Setpara, bireysel kart kullanıcılarına artı değer sağlayarak, aynı zamanda üye işyerlerine sadık müşteri portföyü oluşturmak amacıyla geliştirilmiş bir avantaj sistemidir. Tüm Setcard kullanıcılarına; kartları ile yapacakları restoran harcamaları üzerinden %10 oranında kazanım sağlar. SETPARA adı verilen bu avantajlı kazanımda, kullanıcılar ek bir işleme gerek duymaksızın kazanmaya devam eder ve kazandıkları paraları diledikleri restaurant ya da market harcamalarında kullanabilirler. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bireysel Kart Kullanıcısı Nedir?


Herhangi bir kurum aracılığıyla SETCARD’a sahip değilseniz bireysel olarak da kart başvurusunda bulanabilir ve SETCARD’ın ayrıcalıklı dünyasına katılabilirsiniz. Bireysel Kart başvurusu için tıklayınız.

Kartıma Nasıl Bireysel Yükleme Yapabilirim?


Setcard.com.tr online işlemler paneli üzerinden kartınıza kolayca bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Setcard numaranızla birlikte üyelik hesabı açmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi gerçekleştikten sonra hesabınız üzerinden kredi kartınızla kolayca yükleme yapabilirsiniz.

Kartımdaki Bakiyeyi Nasıl Öğrenebilirim.


Setcard Online İşlemler menüsünden bakiye sorgusu yapabileceğiniz gibi, SETCARD Nerede Mobil Uygulaması üzerinden de bakiye sorgusu yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz 444 0 351 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

SETCARD Müşterisi Olmak için Ne Yapmalıyım?


Setcard.com.tr üzerinden Müşteri Olmak İstiyorum ekranında yer alan formu doldurabilir ya da 444 0 351 nolu hat üzerinden bize ulaşabilirsiniz.